Noorse & natuurlijke kabeljauwolie · Citroen · Vanaf 3 jaar

Eén lepel per dag,
vanaf drie jaar. €0,90 per dosis.

455 mg DHA, 318 mg EPA en 150% van de dagelijkse vitamine D in één lepel met citroensmaak, niets te slikken. Je eerste box bevat ook een volle pot Frisk Multivitamine, gratis.

★★★★★4.6 / 5· geverifieerde beoordelingen·ORIVO № 1592
Begin vandaag · €36
🏷 Korting automatisch toegepast · veilig afrekenen op friskfamily.com
Volgende leveringen: alleen Frisk Citroen, €36 elke 30 dagen (€0,90 per dosis). Elk moment gratis opzegbaar.
Frisk Arctic Omega-3 Lemon for families + Frisk Multivitamine

Wat er in je eerste box zit

Frisk Citroen - 200 ml · 40 doses
Abonneer & bespaar
€42 €36
Eerste box bevat ook
Frisk Multivitamine - 120 dagen
Gratis geschenk, alleen eerste bestelling
€29 gratis
Verzending
gratis
ORIVO-rapport voor jouw partij
inbegrepen
Totaal, eerste box€71€36
€0,90 per dosis
De rekensom

Wat je eerste bestelling echt waard is.

De enige vorm die werkt voor een kind dat geen capsule kan slikken, plus een volle pot Frisk Multivitamine, gratis, in je eerste box.

Frisk Citroen - 200 ml · 40 doses€42
Frisk Multivitamine - 120 dagen€29
Waarde, eerste box€71
→
Jij betaalt
€36
met abonnement, inclusief gratis verzending
49% korting op je eerste bestelling.
Je eerste box

Twee manieren om te beginnen.

200 ml: 40 doses van 5 ml, ongeveer zes weken voor één kind. Geen verborgen voorwaarden, elk moment opzegbaar.

Eenmalige aankoop

Frisk Citroen, één fles€42
Verzending€6
Totaal€48
€1,20 per dosis
  • ✓ 200 ml · 40 doses van 5 ml
  • ✕ Geen gratis Multivitamine
  • ✕ Geen garantie
Eenmalig kopen · €48
Meest gekozen · Bespaar 49%

Abonneer & bespaar

Frisk Lemon, 200 ml€36
Frisk Multivitamine, 120 dagengratis
Verzendinggratis
Totaal, eerste box€36
€0,90 per dosis
  • ✓ Alles van de eenmalige aankoop
  • ✓ Gratis Frisk Multivitamine, eerste box
  • ✓ 30 dagen geld-terug-garantie
  • ✓ Elk moment gratis pauzeren of opzeggen
Abonneer · €36
🧠 Hersenen: DHA ♥ Hart: EPA + DHA 👁 Zicht: DHA 🦴 Groeiende botten: vitamine D 🥄 Vanaf 3 jaar: niets te slikken

Goedgekeurde EU-claims. Kinderen ouder dan 3 en volwassenen: dagelijks 5 ml bij een maaltijd met andere vetten; volwassenen met een grotere behoefte kunnen 10 ml nemen. Niet voor kinderen onder de 3 jaar.

Frisk Arctic Omega-3 Lemon for families + Frisk Multivitamine Gratis geschenk, alleen eerste bestelling

🎁 De Frisk Welkomstbox

Je eerste levering bevat een volle pot Frisk Multivitamine, ter waarde van €29: voor jou, of voor een van je dierbaren. Nieuwe abonnees, één keer per klant.

🛡

30 dagen geld-terug-garantie

Niet blij met je eerste fles? Laat het ons binnen 30 dagen weten voor een volledige terugbetaling. Je hoeft hem niet eens terug te sturen.

★★★★★

"Goede kwaliteit, sterke aanrader."

Petter · Geverifieerde koper
★★★★★

"Mijn kinderen gebruiken het ook, 2 van onze 3 vinden het lekker. Blij ermee."

Veronica · Geverifieerde koper
★★★★★

"Lekkere smaak, geen vissige oprispingen. Aangenaam verrast."

Patrick · Abonnee

Erik beoordeelde deze fles; de andere twee beoordeelden Frisk Omega-3 capsules, en we vermelden dat zodat je weet wat wat is. Verzameld bij Farmasiet.no en friskfamily.com, vertaald uit het Noors.

Duidelijke antwoorden.

Neemt mijn kind het echt?

Het smaakt mild naar citroen, en de olie is vers genoeg (TOTOX 2,7 tegenover een norm van 26) dat er nauwelijks vissmaak is om tegen te sputteren. Weigeren ze toch, roer de 5 ml dan door een smoothie, yoghurt of sap.

Hoe lang doe je met één fles?

40 doses van 5 ml, ongeveer zes weken voor één kind, zo'n drie weken als twee personen het dagelijks nemen. Bewaar de fles na openen in de koelkast en gebruik hem binnen 1–2 maanden.

Hoe zeg ik op?

Elk moment, gratis, via je account. Je fles komt elke 30 dagen tot je iets anders aangeeft.

Hoe werkt de garantie?

Niet blij met je eerste fles? Laat het ons binnen 30 dagen weten voor een volledige terugbetaling. Je hoeft hem niet eens terug te sturen. Nieuwe abonnees, één keer per klant.

Eén lepel. Geen discussie.

Begin vandaag voor €0,90 per dosis.

Gratis Multivitamine in je eerste box. 30 dagen geld-terug-garantie. Gratis verzending met abonnement.

Begin vandaag · €36
🚚 Gratis verzending met abonnement · 🔒 Veilig afrekenen · ↩ 30 dagen geld-terug-garantie
€42€36 · 30 dagen garantie
Bestel nu