Noorse & natuurlijke kabeljauwolie · Voor senioren

Drie supplementen.
Eén pot. €0,85 per dag.

Kabeljauwolie + vitamine D3 + K2Vital®: botten, spieren, hart* en zicht, in twee kleine capsules. Je eerste box bevat ook een volle pot Frisk Multivitamine, gratis.

★★★★★4.6 / 5· geverifieerde beoordelingen·ORIVO № 1594
Begin vandaag · €34
🏷 Korting automatisch toegepast · veilig afrekenen op friskfamily.com
Volgende leveringen: alleen Frisk Senioren, €34 elke 5 weken (€0,85 per dag). Elk moment gratis opzegbaar.
Frisk Arctic Omega-3 Senioren + Frisk Multivitamine

Wat er in je eerste box zit

Frisk Senioren - 80 capsules
Abonneer & bespaar
€39 €34
Eerste box bevat ook
Frisk Multivitamine - 120 dagen
Gratis geschenk, alleen eerste bestelling
€29 gratis
Verzending
gratis
ORIVO-rapport voor jouw partij
inbegrepen
Totaal, eerste box€68€34
€0,85 per dag
De rekensom

Wat je eerste bestelling echt waard is.

Kabeljauwolie, vitamine D3 en K2Vital® in één pot, plus een volle pot Frisk Multivitamine, gratis, in je eerste box.

Frisk Senioren - 80 capsules€39
Frisk Multivitamine - 120 dagen€29
Waarde, eerste box€68
→
Jij betaalt
€34
met abonnement, inclusief gratis verzending
50% korting op je eerste bestelling.
Je eerste box

Twee manieren om te beginnen.

80 kleine capsules, een voorraad voor 40 dagen bij de standaarddosering. Geen verborgen voorwaarden, elk moment opzegbaar.

Eenmalige aankoop

Frisk Senioren, één pot€39
Verzending€6
Totaal€45
€1,13 per dag
  • ✓ 80 × 500 mg capsules
  • ✕ Geen gratis Multivitamine
  • ✕ Geen garantie
Eenmalig kopen · €45
Meest gekozen · Bespaar 50%

Abonneer & bespaar

Frisk Senioren, 80 capsules€34
Frisk Multivitamine, 120 dagengratis
Verzendinggratis
Totaal, eerste box€34
€0,85 per dag
  • ✓ Alles van de eenmalige aankoop
  • ✓ Gratis Frisk Multivitamine, eerste box
  • ✓ 30 dagen geld-terug-garantie
  • ✓ Elk moment gratis pauzeren of opzeggen
Abonneer · €34
🦴 Botten: D3 + K2Vital® 💪 Spieren: vitamine D ♥ Hart: EPA + DHA* 👁 Zicht: vitamine A 🛡 Immuunsysteem: D + A

Goedgekeurde EU-claims. * bij een dagelijkse inname van 250 mg EPA+DHA (4 capsules). Aanbevolen dosering 2–4 capsules per dag, bij een maaltijd. Bevat vitamine K2: gebruik je bloedverdunners, raadpleeg dan eerst je arts.

Frisk Arctic Omega-3 Senioren + Frisk Multivitamine Gratis geschenk, alleen eerste bestelling

🎁 De Frisk Welkomstbox

Je eerste levering bevat een volle pot Frisk Multivitamine, ter waarde van €29: voor jou, of voor een van je dierbaren. Nieuwe abonnees, één keer per klant.

🛡

30 dagen geld-terug-garantie

Niet blij met je eerste pot? Laat het ons binnen 30 dagen weten voor een volledige terugbetaling. Je hoeft hem niet eens terug te sturen.

★★★★★

"Ik heb drie verschillende visoliën geprobeerd voordat ik deze vond, en gaf het elke keer op vanwege de nasmaak. Deze pot maak ik wél leeg."

Merete · Geverifieerde koper
★★★★★

"Geen oprispingen, geen vissmaak. Makkelijk in te nemen."

Kari · Frisk Senioren-abonnee
★★★★★

"Veel waar voor je geld. Zeer tevreden."

Geir · Geverifieerde koper

Geverifieerde kopers bij Farmasiet.no. Vertaald uit het Noors.

Duidelijke antwoorden.

Hoeveel capsules?

Twee per dag bij een maaltijd is de standaarddosering. Eén pot is genoeg voor 40 dagen. Sommigen nemen er vier voor het extra hartvoordeel, maar twee is waar de meesten bij blijven.

Bloedverdunners?

Dit product bevat vitamine K2, die invloed kan hebben op antistollingsmiddelen zoals warfarine. Overleg met je arts voordat je begint.

Hoe zeg ik op?

Elk moment, gratis, via je account. Je pot komt elke vijf weken tot je iets anders aangeeft.

Hoe werkt de garantie?

Niet blij met je eerste pot? Laat het ons binnen 30 dagen weten voor een volledige terugbetaling. Je hoeft hem niet eens terug te sturen. Nieuwe abonnees, één keer per klant.

Eén pot. Drie taken.

Begin vandaag voor €0,85 per dag.

Gratis Multivitamine in je eerste box. 30 dagen geld-terug-garantie. Gratis verzending met abonnement.

Begin vandaag · €34
🚚 Gratis verzending met abonnement · 🔒 Veilig betalen · ↩ 30 dagen geld-terug-garantie
€39€34 · 30 dagen garantie
Bestel nu